Sıkça Sorulan Sorular

Tabii ki! Sıkı bir ruhsatlandırma sürecinden geçtik :) Ürünlerimiz AB standartlarında GMP ve ISO sertifikaları olan bir ilaç firmasının tesisinde üretildi. 

Formülasyonlarımızın ve içeriklerinin bilenen yan etkileri yok. Ancak her türlü gıda takviyesini kullanmadan önce, özellikle de bir sağlık durumunuz varsa, doktorunuza danışmanızı öneririz.

Ürünlerimizin tamamı GMO'suz, katkısız, koruyucusuzdur. Kullandığımız içerikler sadece saf botanik ekstraktlar, mineral tuzları, vitaminler ve amino asitler gibi doğa kaynaklıdır. Topaklanmayı önleyici kimyasallar, yapay aromalar, boyar maddeler, doldurucular gibi katkıların tamamına karşıyız, ürünlerimizde asla bulamazsınız :)

Evet, ürünlerimizin fiyatı yüksek ve hep yüksek olacak. Çünkü sağlığınızı ciddiye alıyoruz. Son teknoloji formülasyonlar geliştiriyoruz, global tedarikçilerle çalışıyoruz, sadece en yüksek kalite hammadeleri ithal ediyoruz, gıda takviyelerimizi ilaç standartlarında üretiyoruz. Kısacası fiyatla rekabet etmiyoruz, sadece size en yüksek kalitede ürün sunuyoruz.

Aras Kargo ile çalışıyoruz, siparişinizi verdiğiniz günden itibaren 2 gün içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Sevkiyatlarımızı sipariş yoğunluğuna göre planlıyoruz. Kargonuz verildiğinde takip no'yu içeren bir mail de atıyoruz. Teknik bir sorun olursa ulaştığınız takdirde çok hızlı bir şekilde çözüm sağlıyoruz.

Çok basit! Deneyimlerinizi ve görüşlerinizi ürünlerin altına yorum yaparak inanılmaz büyük bir destekte bulunabilirsiniz!